promocje !    rozpoczynamy niesamowitą akcję wymiany maszyn na najnowsze produkty deutz fahr                 szukasz najlepszego ciągnika na rynku – dobrze trafiłeś               żniwa za pasem – zobacz naszą SUPER OFERTĘ kombajnów          zapraszamy do naszych PROMOCJI i UŻYWANYCH               25%  RABATÓW   NA 25 – LECIE ROLTOP – sprawdź !             "Agro Care" - Program wsparcia dla ciągników i kombajnów                 KOLEJNY ZADOWOLONY Z ZAKUPU KLIENT PODCZAS ODBIORU MASZYNY !                 ZAPRASZAMY DO obejżenia fotorelacji z dnia otwartego podczas którego odbyło się wiele atrakcji, przybyło wielu znamienitych gości, były konkursy z nagrodami oraz grill                 UŻYWANE !    kombajn zbożowy deutz fahr tolpliner i inne                 pozdrawiamy i życzymy owocnej współpracy / roltop team

Galeria

TARGI rolnicze w Lubaniu 2017 Pomorskie AGRO targi w Lubaniu to nie zapomniane wrażenia jak co roku mnóstwo atrakcji z świata kultury rolniczej. Sprzęty rolnicze, kiermasz ogrodniczy, sporo zwierząt i wiele regionalnych produktów to tylko nie które domeny tych targów.
Zobacz więcej
DEUTZ FAHR Land - fabryka już ruszyła Na nowo zakupionym gruncie o powierzchni 150 tys. m2 powstał budynek o powierzchni 42 tys. m2, zaopatrzony w nowoczesne stanowiska montażowe, lakiernicze, a także testowe. Podczas projektowania zakładu, duży nacisk postawiono na wydajność produkcji. Rozkład stanowisk jest ściśle związany z procesem montażu ciągników. Krótkie drogi dostarczenia materiałów oraz bramy w pobliżu poszczególnych stanowisk pozwalają na bezproblemowe dostarczenie dużych elementów do linii montażowej. Ograniczenie manewrowania zwiększa bezpieczeństwo oraz płynność produkcji. Przyległy magazyn dużych części obejmuje 4000 miejsc składowania, zaś zautomatyzowany magazyn części drobnych – 25 tys. miejsc.
Zobacz więcej
25lecie i DZIEŃ OTWARTY W Cedrach Małych na Żuławach w dniu 14 maja zorganizowaliśmy imprezę z okazji 25lecia istnienia na rynku maszyn rolniczych naszej firmy. W tym dniu zostaliśmy zaszczyceni obecnością znamienitych gości. W dniu Otwartym dealera DEUTZ-FAHR nie zabrakło wyśmienitych atrakcji, smacznego jadła i kapeli muzycznej. Dziękujemy hotelowi ORLE, który zajął się gastronomią, zespołowi "KASZUBI" za efektowne show. RAPORT ROLNY już od dawna zaszczyca nas swoją obecnością jaki władze gminy i PODR. Pozdrawiamy ROLTOP Team !
Zobacz więcej
Mazurskie Agro Show 2017 Za nami trzecia edycja wystawy sprzętu rolniczego w Ostródzie. Jedyne halowe targi organizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych z Torunia przyciągnęły nieco ponad 42 tys. zwiedzających. To rekordowy wynik. Mazurskie Agro Show otworzyło sezon jako najbardziej kompleksowe wydarzenie branżowe dedykowane rolnikom mieszkającym i pracującym w województwie warmińsko-mazurskim i województwach ościennych, a także regionalnym dystrybutorom reprezentującym czołowe krajowe i zagraniczne marki maszyn i narzędzi rolniczych.
Zobacz więcej
Deutz Fahr ARENA z nowym centrum klienta! Budowa nowej fabryki w Lauingen nad Dunajem została prawie zakończona, prawie bo Grupa SDF wykonała kolejny krok w przyszłość. Nowe DEUTZ-FAHR ARENA, bardzo nowoczesne centrum dla zwiedzających i ośrodek szkoleniowy, jest budowana na obszarze 3800 metrów kwadratowych w bezpośrednim sąsiedztwie nowego zakładu produkcyjnego. Dwupiętrowy budynek mieści salon wystawowy ciągników, muzeum DEUTZ-FAHR, kino i sklep a także sale konferencyjne i szkoleniowe. Planowana jest także budowa rozległego toru próbnego gdzie odwiedzający będą mogli dowiedzieć się wszystkiego na temat nowoczesnych ciągników tej marki.
Zobacz więcej
Maszyny zielonkowe podczas pracy W okolicach przepięknego regionu i naszego nowo otwartego oddziału w Dzierzgoniu odbyły się pokazy polowe maszyn zielonkowych firm SaMasz i Sipma. Zaprezentowaliśmy również możliwości niezawodnych ciągników Deutz Fahr oraz naszego rodzimego producenta firmę Farmtrac. W Nowotnej zgromadzili się nie tylko fani ale i sami rolnicy. Uczestnicy pokazów mogli liczyć na fachowe doradztwo producentów maszyn jaki naszych handlowców, którzy z gospodarką mają do czynienia na co dzień. Spotkanie zwieńczyła wspólna biesiada przy tradycyjnym grillu. Wszystkich przybyłych zapraszamy do siedziby i oddziałów firmy. Życzymy owocnej współpracy, do zobaczenia wkrótce.
Zobacz więcej
Nowe ciągniki serii 6 i 7 z silnikami EURO 4 Międzynarodowa prezentacja nowych odsłon traktorów Deutz-Fahr serii 6 i 7 odbyła się na początku lipca w Dreźnie. Wzięło w niej udział ponad 1000 gości z całego świata – rolnicy, dilerzy i dziennikarze. Pokazy pozwoliły przekonać się każdemu z gości tego wydarzenia jak sprawują się nowe maszyny na polu.
Zobacz więcej
Kombajn zbożowy DEUTZ-FAHR C6205 - niezawodny, oszczędny i nowoczesny Kombajn C6205 to jeden z licznych modeli kombajnów zbożowych marki DEUTZ-FAHR, który charakteryzuje się zarówno nowym designem, jak i innowacyjnymi technicznymi rozwiązaniami, które gwarantują najwyższy komfort jego użytkownikom. Poznaj gamę niezawodnych, najnowocześniejszych kombajnów zbożowych marki DEUTZ-FAHR - kliknij/skopiuj link do przeglądarki: http://www.deutz-fahr.com/pl-PL/produkt/kombajny
Zobacz więcej
Ciągnik DF serii 9 do obejrzenia w siedzibie ROLTOP`u! Długo wyczekiwany, niesamowity ciągnik marki DEUTZ-FAHR, zawitał na naszym placu. Piękny, potężny i bardzo nowoczesny. Serdecznie zapraszamy klientów do naszej siedziby, by mogli na własne oczy zobaczyć tą niesamowitą maszynę. Do zobaczenia w Cedrach!
Zobacz więcej
Pokaz pracy maszyny z ciągnikiem DF serii 6 Pokaz pracy maszyn na polach jednego z naszych klientów, który odbył się 16 kwietnia 2016 roku. Gościł nas Pan Tomasz Rółkowski, mieszkający i gospodarujący pod Augustowem w woj. podlaskim. Maszyna współpracuje z ciągnikiem marki Deutz-Fahr 6150!
Zobacz więcej
Hart ducha, wielkie serce i ... rajd do Hiszpani! Cieszymy się, że poza doskonałymi maszynami z naszej oferty, nasi klienci mają też inne pasje! Na zdjęciu Paweł Dyczewski w drodze na zlot starych pojazdów w Hiszpanii. Radujemy się, że mogliśmy dołożyć do tego rajdu swoją cegiełkę. Jest też druga strona tego wydarzenia, a mianowicie, rajd Pawła Dyczewskiego do Hiszpanii, to część akcji charytatywnej mającej na celu pomoc choremu dziecku. Pawle! Masz wielkie serce! Zawieź i nasze do Hiszpanii! ROLTOP Team
Zobacz więcej
 • Deutze Fahre
 • Kverneland Group
 • Faresin Industries
 • Pichon
 • Schaffer
 • Stoll
 • Metaltech
 • Krukowiak
 • Expom
 • Samasz
 • Sipma
 • Hydramet
 • Fuchs
 • Farmtrac
 • Pronar
 • Brochard
 • Pomot
 • Meta-Fach
 • POM Augustów
 • Meprozet
 • UNIA
Facebook ROLTOP